Audi Logo

Moje služby Audi connect

Kúpili ste vozidlo vybavené navigačným a infotainment systémom podporujúcim služby Audi connect a teraz chcete využívať praktické výhody týchto služieb? Pripravili sme pre Vás podrobné inštrukcie a odpovede na najčastejšie otázky, ktoré okrem iného vysvetľujú, ako funguje registrácia a verifikácia účtu myAudi, ako nastaviť hlavného užívateľa pre Vaše vozidlo a ako čo najefektívnejšie využívať aplikáciu myAudi. Podrobné informácie a údaje o dostupnosti služieb nájdete v prehľadu služieb a modelov.

Krok 1: Registrácia účtu myAudi

Heslom chránený portál myAudi predstavuje centrálny nervový systém pre využívanie služieb Audi connect. Prostredníctvom svojho účtu myAudi môžete podľa potreby konfigurovať, spravovať a upravovať svoje služby Audi connect. Registráciu je možné vykonať prostredníctvom aplikácie myAudi alebo na webových stránkach www.my.audi.com tým, že:

 • Nastavíte heslo
 • Ako užívateľské meno použijete svoju e-mailovú adresu
 • Zadáte číslo podvozku (VIN) Vášho vozidla, ktoré nájdete napr. v registračných dokumentoch vozidla

Krok 2: Definovanie hlavného používateľa

Aby ste mohli plne využívať služby "Audi connect Remote & Control" umožňujúce kontrolovať vozidlo na diaľku a súčasne aj ovládať niektoré jeho funkcie, musíte najprv prostredníctvom portálu myAudi vykonať verifikáciu svojej osoby ako hlavného užívateľa. To znamená, že musíte najprv uzavrieť prostredníctvom portálu myAudi alebo aplikácie myAudi zmluvu, udávajúcu, že ste hlavným užívateľom vozidla, a potom sa prihlásiť do palubného systému vozidla ako hlavný užívateľ. Postup je nasledovný:

 • Aby ste mohli uzavrieť zmluvu hlavného užívateľa, spusťte na portáli alebo v aplikácii verifikačný proces
 • Kliknite na možnosť "Ihneď overiť"
 • Zadajte svoje údaje a štvormiestny PIN kód
 • Vyberte si spôsob overenia (mobilný telefón, e-mail alebo autorizovaný partner Audi*) a potvrďte súhlas so zmluvnými podmienkami
 • Potom sa prihláste do palubného systému Vášho vozidla ako hlavný užívateľ
 • Prostredníctvom systému MMI zadajte užívateľské meno myAudi a 10-miestny kód vozidla, ktorý nájdete na plastovom štítku od kľúčov k vozidlu
 • Určite hlavného užívateľa

* Aby bolo možné používať Audi connect Kľúč, je nutné vykonať verifikáciu prostredníctvom autorizovaného partnera Audi.

Krok 3: Nastavenie služieb „Audi connect Navigácia & Infotainment“

Aby ste mohli využívať všetky výhody služieb "Audi connect Navigácia & Infotainment", musí byť vozidlo prepojené s účtom myAudi hlavného užívateľa. Hlavného užívateľa môžete prepojiť s vozidlom buď zadaním užívateľských dát pre účet myAudi do systému MMI alebo môžete zvoliť automatické prenesenie užívateľského mena / e-mailovej adresy prostredníctvom Wi-Fi prístupového bodu Vášho vozidla.

 • Ak sa pripájate prostredníctvom systému MMI, zadajte e-mail / užívateľské meno a heslo Vášho účtu myAudi
 • Ak využívate automatický prenos, majte prosím na pamäti, že je potrebné, aby ste boli prihlásení do aplikácie myAudi, pričom musí byť aktivovaný palubný Wi-Fi prístupový bod Vášho vozidla. V systéme MMI vo Vašom vozidle zvoľte Nastavenia > Nastavenie pripojenia > WLAN (Wi-Fi)

Ako nastavím Audi connect (pre Audi A1, A4 (od modelového roka 2020), A6, A7, A8, Q3, Q8 a e-tron)?

Pomocou krátkeho sprievodcu môžete rýchlo a jednoducho pochopiť všetky kroky, ktoré sú potrebné pre používanie Audi connect. Tieto pokyny sa vzťahujú na nasledovné modely: Audi A1, A4 (od modelového roka 2020), A6, A7, A8, Q3, Q8 a e-tron.

 

Ako nastavím Audi connect (pre Audi A3, A4 (do a vrátane modelového roka 2019), A5, Q2, Q5, Q7, TT, R8)?

Aby ste mohli čo najlepšie využívať všetky služby, sú potrebné nasledovné kroky. Tieto pokyny sa vzťahujú na nasledovné modely: Audi A3, A4 (do a vrátane modelového roka 2019), A5, Q2, Q5, Q7, TT a R8.

 

Ako funguje Audi connect kľúč?

S Audi connect kľúčom sa Váš smartfón stane Vašim digitálnym kľúčom od vozidla. Ako postupovať krok za krokom nájdete tu.

 

Ako môžem používať aplikáciu myAudi?

Aplikácia myAudi spája vaše Audi s vaším každodenným životom a prináša do vášho života viac komfortu vďaka inovatívnym funkciám a službám Audi connect. Okrem personalizovaných služieb, ako je napríklad zamykanie a odomykanie vozidla smartfónom, si kedykoľvek môžete pozrieť informácie o svojom vozidle v reálnom čase a mať vždy prehľad o stave paliva, dojazde, termínoch servisných prehliadok a mnoho ďalších informácií.