Audi Logo

Audi smartphone interface

V spojení so svetom: Rozhranie Audi smartphone interface1, 2, 3 vám umožňuje bezkáblovo a pohodlne používať vybrané funkcie a aplikácie tretích strán vášho smartfónu iPhone® alebo Android prostredníctvom používateľského rozhrania systému MMI vo vašom vozidle.

 

Vaša doba platnosti pre Audi smartphone interface

Pre spontánnych

1* alebo 6

mesiacov

Pre plánovačov

1 alebo 3

roky

Pre rozhodnutých

Doživotne

neobmedzene

* Funkciu je možné rezervovať pre vozidlo len raz.

Audi smartphone interface funguje takto

Nechcete prísť o používanie smartfónu a prístup k známemu obsahu počas jazdy? Rozhranie Audi smartphone interface prepojí váš smartfón s vaším vozidlom prostredníctvom Apple Car Play a Android na palube vášho Audi. To vám umožní prístup k obsahu, ako je navigácia, telefonovanie, hudba a vybrané aplikácie tretích strán. Obsah smartfónu sa cez USB jednoducho prenesie priamo na displej systému MMI, aby ste ho mohli pohodlne používať prostredníctvom systému MMI alebo hlasového ovládania.

Cez službu Functions on Demand si môžete neskôr jednoducho doplniť konfiguráciu svojho vozidla a zistiť, ako dobre Audi smartphone interface vyhovuje vašim potrebám.

Dostupná výbava sa môže líšiť v závislosti od modelu vozidla. Prihláste sa do aplikácie myAudi a skontrolujte dostupnosť pre vaše Audi.

Komfortný

FFlexibilná doba platnosti používania

Intuitívny

Zobrazenie vybraného obsahu smartfónu na displeji systému MMI

Bezpečný

Rýchly prístup k informáciám počas jazdy

Predpoklady na rezerváciu

Ak si chcete pridať rozhranie Audi smartphone interface cez službu Functions on Demand, potrebujete Audi A4 (od r.v. 2020), Audi A5 (od r.v. 2020), Audi A6 (od r.v. 2021), Audi A7 (od r.v. 2021), Audi Q4 e-tron (od r.v. 2023), Audi Q5 (od r.v. 2021), Audi Q7 (od r.v. 2021), Audi Q8 (od r.v. 2021), Audi Q8 e-tron (od r.v. 2023), Audi e-tron (od r.v. 2020) alebo Audi e-tron GT (od r.v. 2022) ako aj:

  • overené konto myAudi ako hlavný alebo sekundárny používateľ
  • kompatibilný smartfón iPhone alebo Android³
 

Právne upozornenie

1 Audi nemá žiadny vplyv na to, ktoré aplikácie sa zobrazujú prostredníctvom rozhrania Audi smartphone interface. Za obsah a funkcie zobrazené v aplikáciách zodpovedajú príslušní poskytovatelia. 2 Informácie o dostupnosti v danej krajine vám poskytne váš partner Audi. 3 Informácie o kompatibilite mobilného telefónu vám poskytne váš partner Audi.