Audi Logo

MMI navigácia plus vrátane Audi connect

Využite individuálnu aktiváciu a objednajte si špičkovú funkciu MMI navigáciu plus s dotykovou plochou MMI touch vrátane systému Audi connect¹ pre dodatočnú konfiguráciu vášho vozidla cez službu Functions on Demand. Okrem inovatívnej navigačnej technológie môžete očakávať najvyššiu úroveň komfortu ovládania a mnoho ďalších doplnkov.

Vaša doba platnosti pre MMI navigáciu plus vrátane Audi connect

Pre spontánnych

1* alebo 6

mesiacov

Pre plánovačov

1 alebo 3

roky

Pre rozhodnutých

Doživotne

neobmedzene

* Funkciu je možné rezervovať pre vozidlo len raz.

MMI navigácia plus vrátane Audi connect funguje takto

Veľký dotykový displej MMI s 10,1-palcovým farebným displejom s vysokým rozlíšením (1 540 x 720) vám ponúka podobný zážitok, aký poznáte pri svojom smartfóne. Zredukovaná grafika a používateľsky orientovaná štruktúra menu sú zamerané na intuitívne ovládanie. Vyhľadávanie v systéme MMI je založené na voľnom zadávaní textu a veľmi rýchlo vedie k výsledkom. Ďalšia funkcia, ovládanie prirodzenou rečou, rozumie mnohým frázam z každodenného bežného jazyka.

 • Osobný asistent trasy: keď je funkcia aktivovaná, sleduje dopravnú situáciu na pravidelne jazdených trasách
 • Dopravné informácie online2
 • Dotyková plocha MMI touch na rýchle a intuitívne ovládanie, napr. zadávanie cieľa prostredníctvom rozpoznania rukopisu, ako aj voľné pohybovanie sa po mape a jej zväčšovanie
 • Jednoduché ovládanie systému infotainment prostredníctvom interakcie prirodzenou rečou3
 • Podrobné informácie o trase: Náhľad mapy, výber alternatívnych trás, body záujmu, odporúčania jazdných pruhov, výjazdy z diaľnic, podrobné mapy križovatiek a mnoho ďalšieho
 • Informácie o rýchlostných obmedzeniach a stúpaní vám umožnia jazdiť s väčšou predvídavosťou
 • Vylepšené 3D modely miest pre vybrané mestá
 • Informácie o krajine: Zobrazenie informácií špecifických pre danú krajinu
 • Zahŕňa celé portfólio Audi connect navigácie & systému infotainment3

Dostupná výbava sa môže líšiť v závislosti od modelu vozidla. Prihláste sa do aplikácie myAudi a skontrolujte dostupnosť pre vaše Audi.

Komfortná

Flexibilná rezervácia podľa dopytu

Efektívna

Používanie navigačných údajov pre jazdu s väčšou predvídavosťou

Brilantná

Jednoduchšia orientácia vďaka podrobnému zobrazeniu mapy s vysokým rozlíšením

Predpoklady na rezerváciu

Ak chcete používať MMI navigáciu plus s MMI touch vrátane Audi connect navigácie & infotainment plus a pridať ju prostredníctvom služby Functions on Demand, potrebujete Audi A3 (od r.v. 2021), Audi A4 (od r.v. 2020), Audi A5 (od r.v. 2020) Audi Q4 e-tron (od r.v. 2023) alebo Audi Q5 (od r.v. 2021) ako aj:

 • overené konto myAudi ako hlavný alebo sekundárny používateľ
 • vozidlo, ktoré disponuje službou Functions on Demand

Právne upozornenie

1 Navigačné údaje pre podporované krajiny sú k dispozícii v integrovanej pamäti SSD. Ďalšie informácie vám poskytne váš partner Audi. 2 Dodanú verziu mapy je možné bezplatne aktualizovať v štvrťročných intervaloch maximálne päť rokov po skončení výroby nainštalovanej generácie systému Infotainment. Aktuálne navigačné údaje sú k dispozícii na stiahnutie na platforme myAudi na adrese www.audi.de/myaudi a do vozidla ich možno nainštalovať prostredníctvom pamäťového média USB. V spojení so službou Audi connect je možné stiahnuť a aktualizovať mapy domovského regiónu priamo vo vozidle. Okrem toho je možné nechať si nainštalovať nové navigačné údaje u partnera Audi, pričom môžu vzniknúť dodatočné náklady. 3 Služba Audi connect dopravné informácie online je k dispozícii pre mnohé krajiny. Ďalšie informácie vám poskytne váš partner Audi.