Audi Logo

Digitálne rozhlasové vysielanie (DAB)

Zbohom výpadky rádiového príjmu: Čistý zvuk bez šumu. S funkciou digitálneho rozhlasového vysielania cez službu Functions on Demand môžete okrem ponuky analógových staníc prijímať aj digitálne rozhlasové stanice podľa štandardu DAB vrátane DAB+ a DMB Audio. Okrem toho vám príjem digitálneho rozhlasového vysielania poskytuje sprievodné informácie o programe, ako je interpret a názov titulu. Druhý tuner DAB s anténou DAB neustále vyhľadáva alternatívne frekvencie príjmu nastavenej stanice a aktualizuje zoznam staníc.

 

Doba platnosti digitálneho rozhlasového vysielania (DAB)

Pre spontánnych

1* alebo 6

mesiacov

Pre plánovačov

1 alebo 3

roky

Pre rozhodnutých

Doživotne

neobmedzene

* Funkciu je možné rezervovať pre vozidlo len raz.

Digitálne rozhlasové vysielanie (DAB) funguje takto

Príjem digitálneho rozhlasového vysielania umožňuje okrem ponuky analógových staníc aj vysokokvalitný príjem digitálne vysielaných rozhlasových staníc (štandard DAB vrátane DAB+ a DMB Audio). Druhý tuner DAB s druhou anténou DAB nepretržite vyhľadáva alternatívne frekvencie príjmu nastavenej stanice; zoznam staníc sa zároveň aktualizuje. Funkcia digitálneho rozhlasového vysielania, ktorú si môžete objednať cez službu Functions on Demand, zaručuje nielen kvalitný príjem digitálnych rozhlasových staníc, ale poskytuje aj ďalšie zaujímavé informácie, ako sú interpreti a tituly, ako aj dodatočné informácie vo forme slideshow (napr. obálka, počasie). Pomocou služby Functions on Demand si môžete neskôr jednoducho doplniť konfiguráciu svojho vozidla a zistiť, ako dobre vyhovuje digitálne rozhlasové vysielanie vašim potrebám.

Dostupná výbava sa môže líšiť v závislosti od modelu vozidla. Prihláste sa do aplikácie myAudi a skontrolujte dostupnosť pre vaše Audi.

Komfortné

Flexibilná rezervácia podľa dopytu

Exkluzívne

Čistý zvuk bez šumu, žiadne otravné vyhľadávanie staníc

Informatívne

Zobrazenie dodatočných informácií, ako je napríklad obálka titulu alebo počasie

Predpoklady na rezerváciu

Na využívanie digitálneho rozhlasového vysielania cez službu Functions on Demand potrebujete Audi A3 (od r.v. 2021), Audi A4 (od r.v. 2020), Audi A5 (od r.v. 2020), Audi Q8 e-tron (od r.v. 2023), Audi e-tron (od r.v. 2020) alebo Audi e-tron GT (od r.v. 2022) ako aj:

  • overené konto myAudi ako hlavný alebo sekundárny používateľ
  • vozidlo, ktoré disponuje službou Functions on Demand

Právne upozornenie

1 Príjem závisí od dostupnosti miestnej digitálnej siete. Obsah a rozsah dodatočných informácií závisí od poskytovanie informácií príslušnou rozhlasovou stanicou.