Audi Logo

Balík svetelných funkcií

Balík svetelných funkcií¹ zahŕňa adaptívne svetlomety, ktoré poskytujú v noci lepší výhľad na cestu vďaka prispôsobovaniu svetla podmienkam cesty (mesto, diaľnica/rýchlostná cesta, svetlá v zákrutách a na križovatkách).

Doba platnosti pre balík funkcií svetiel

Pre spontánnych

1* alebo 6

mesiacov

Pre spontánnych

1 alebo 3

roky

Pre rozhodnutých

Doživotne

neobmedzene

* Funkciu je možné rezervovať pre vozidlo len raz.

Balík svetelných funkcií funguje takto

Diódy LED svetlometov preberajú aj funkciu dynamických svetiel do zákrut. Vďaka podpore vozidla založenej na údajoch z navigácie reagujú krátko pred otočením volantu. Pre dobrý výhľad z vášho Audi e-tron sú k dispozícii tri varianty svetlometov - svetlá do mesta, svetlá na diaľnicu a svetlá na cesty prvej triedy. Nová a futuristicky vyzerajúca dynamická svetelná animácia funkcií Coming Home/Leaving Home skutočne priťahuje pohľady.

Pomocou služby Functions on Demand si môžete neskôr jednoducho doplniť konfiguráciu svojho vozidla a zistiť, ako sa balík svetelných funkcií hodí k vašim potrebám.

Dostupná výbava sa môže líšiť v závislosti od modelu vozidla. Prihláste sa do aplikácie myAudi a skontrolujte dostupnosť pre vaše Audi.

Komfortný

Flexibilná rezervácia podľa dopytu

Efektívny

Lepšie osvetlenie zákrut vďaka natáčajúcim sa xenónovým svetlometom

Bezpečný

Lepšie nočné videnie vďaka prispôsobovaniu svetla podmienkam vozovky

Predpoklady na rezerváciu

Pre používanie balíka svetelných funkcií cez službu Functions on Demand, potrebujete Audi Q8 e-tron (od r.v. 2023), Audi e-tron (od r.v. 2020) alebo Audi e-tron GT (od r.v. 2022) ako aj:

  • overené konto myAudi ako hlavný alebo sekundárny používateľ
  • vozidlo, ktoré disponuje službou Functions on Demand

Právne upozornenie

1 Informácie o dostupnosti v danej krajine vám poskytne váš partner Audi.